WWW deel 40: Gothic

ISBN: 978-90-8660-056-4
Uitvoering: paperback
Genre: Informatief jeugd
Aantal pagina’s: 76
Uitgever: Ellessy
Prijs: 11,95

Er zijn veel vooroordelen over goths (want zo noem je mensen die gothic zijn). Goths zijn niet altijd depressief. En ze zijn ook niet altijd in het zwart gekleed. Sommige mensen denken dat goths graag magie gebruiken, andere denken dat ze aanhangers van de duivel zijn. Ook dit is allemaal niet waar. Maar als dat allemaal niet waar is, wat is gothic dan wel? Dat is een heel moeilijke vraag. Het is niet gemakkelijk om precies uit te leggen wat goths zijn. Iedereen ervaart het op een andere manier. En je hebt een heleboel verschillende stijlen binnen de gothicwereld. Het is een ingewikkelde subcultuur, ook omdat er geen regels zijn.
In dit boekje wordt er aandacht geschonken aan de geschiedenis, lichaamsversiering, de kleding, de symbolen, de muziek en de evenementen. Behalve gothic worden er in dit boekje ook andere zaken besproken, zoals fantasy en horror. Dit komt omdat fantasy en horror ook vaak worden geassocieerd met gothic.

This entry was posted on Friday, March 25th, 2011 at 9:22 pm and is filed under Wij Willen Weten. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply